Zdrowa praca, aktywny powrót do pracy.work future

 

Szkolenie z zagadnień Profilaktyki Schorzeń Zawodowych i Ergonomii Stanowiska Pracy. Szkolenie połączone jest z praktycznymi warsztatami stosowania ćwiczeń profilaktycznych w domu i w miejscu pracy. Szkolimy jak zwiększyć swoją efektywność zawodową i osobistą unikając dolegliwości i urazów w wykonywanym zawodzie.


wf 01

 

Szkolenia odbywają się w siedzibie Zleceniodawcy lub Ośrodku KINETIC. Czas trwania wraz z warsztatami trwa ok. 2,5 godz.


Badanie fizyczne  do pracy w określonym zawodzie, na określonym stanowisku pracy. Cel, to sprawdzenie i uświadomienie klientowi własnych możliwości fizycznych i aktualnych ograniczeń wykonywanej pracy. Sprawność fizyczna często jest warunkiem wykonywania pracy w określonym zawodzie. Często zaczynamy sobie zdawać z tego sprawę dopiero wtedy kiedy coś zaczyna nam w pracy sprawiać trudności. W oparciu o wyniki badania sprawności fizycznej za pomocą serii testów fizycznych, określane są realne możliwości wykonywania czynności zawodowych. Na ich podstawie i po analizie wyników wyznaczane są zalecenia dotyczące prawidłowych postaw i sposobów wykonywania pracy. To pozwala pracować bezpiecznie i wydajnie. Preferencje i możliwości ruchowe określane są jako Indywidualny Wzorzec Ruchowy.


Badanie sprawności fizycznej odbywa się w siedzibie Ośrodka. Procedura testująca trwa ok. 3 godzin. Po 5 dniach od testów Badany i Instytucja kierująca otrzymują raport z testów określający realne możliwości do pracy na danym stanowisku. Powyższe procedury to nic innego jak dobrze nam znane Doradztwo ergonomiczne . W oparciu o analizę stanowiska pracy i czynności zawodowych, konsultant ds. ergonomii przekazuje zalecenia dotyczące prawidłowych postaw i sposobów wykonywania pracy, które pozwolą wykonywać pracę w sposób efektywny, z najmniejszym możliwym zmęczeniem fizycznym i psychicznym.

Dodatkową BARDZO WAZNĄ informacją jest wyznaczenie rodzaju i charakteru ćwiczeń profilaktycznych dla zachowania długoletniej sprawności zawodowej.

 

 wf 05

 

Doradztwo ergonomiczne odbywa się w siedzibie zleceniodawcy. Polega na wizycie studyjnej i obserwacji monitorowanej pracownika/stanowiska pracy i wywiadu bezpośredniego.Czas trwania audytu ergonomicznego to około godziny dla jednego typu stanowiska pracy. Po wizycie studyjnej przygotowywany jest raport z dokumentacją fotograficzną i zaleceniami ergonomicznymi oraz wyposażeniem stanowiska pracownika. 

 

 wf 06

 

Data badania są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Jesteśmy w stanie dostosować się do terminów zleceniodawcy.


Kwalifikacje


CENNIK USŁUG (ceny brutto)


Badanie sprawności fizycznej - 2450 PLN / osoba

Doradztwo ergonomiczne stanowiska pracy  (audyt ergonomiczny) - 1850 PLN

Szkolenie/warsztaty

nt "Profilaktyka schorzeń i dysfunkcji związanych ze stanowiskiem pracy" - 2500 PLN

podane ceny odnoszą sie do wykonywania usługi na terenie TRÓJMIASTA.


Dr Jaremi Sciepurko

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. 603 586 358