Zdrowa praca, aktywny powrót do pracy.work future

 

Szkolenie z zagadnień Profilaktyki Schorzeń Zawodowych i Ergonomii Stanowiska Pracy. Szkolenie połączone jest z praktycznymi warsztatami stosowania ćwiczeń profilaktycznych w domu i w miejscu pracy. Szkolimy jak zwiększyć swoją efektywność zawodową i osobistą unikając dolegliwości i urazów w wykonywanym zawodzie.


wf 01

 

Szkolenia odbywają się w siedzibie Zleceniodawcy lub Ośrodku KINETIC. Czas trwania wraz z warsztatami trwa ok. 2,5 godz.


Badanie fizyczne  do pracy w określonym zawodzie, na określonym stanowisku pracy. Cel, to sprawdzenie i uświadomienie klientowi własnych możliwości fizycznych i aktualnych ograniczeń wykonywanej pracy. Sprawność fizyczna często jest warunkiem wykonywania pracy w określonym zawodzie. Często zaczynamy sobie zdawać z tego sprawę dopiero wtedy kiedy coś zaczyna nam w pracy sprawiać trudności. W oparciu o wyniki badania sprawności fizycznej za pomocą serii testów fizycznych, określane są realne możliwości wykonywania czynności zawodowych. Na ich podstawie i po analizie wyników wyznaczane są zalecenia dotyczące prawidłowych postaw i sposobów wykonywania pracy. To pozwala pracować bezpiecznie i wydajnie. Preferencje i możliwości ruchowe określane są jako Indywidualny Wzorzec Ruchowy.


Badanie sprawności fizycznej odbywa się w siedzibie Ośrodka. Procedura testująca trwa ok. 3 godzin. Po 5 dniach od testów Badany i Instytucja kierująca otrzymują raport z testów określający realne możliwości do pracy na danym stanowisku. Powyższe procedury to nic innego jak dobrze nam znane Doradztwo ergonomiczne . W oparciu o analizę stanowiska pracy i czynności zawodowych, konsultant ds. ergonomii przekazuje zalecenia dotyczące prawidłowych postaw i sposobów wykonywania pracy, które pozwolą wykonywać pracę w sposób efektywny, z najmniejszym możliwym zmęczeniem fizycznym i psychicznym.

Dodatkową BARDZO WAZNĄ informacją jest wyznaczenie rodzaju i charakteru ćwiczeń profilaktycznych dla zachowania długoletniej sprawności zawodowej.

 

 wf 05

 

Doradztwo ergonomiczne odbywa się w siedzibie zleceniodawcy. Polega na wizycie studyjnej i obserwacji monitorowanej pracownika/stanowiska pracy i wywiadu bezpośredniego.Czas trwania audytu ergonomicznego to około godziny dla jednego typu stanowiska pracy. Po wizycie studyjnej przygotowywany jest raport z dokumentacją fotograficzną i zaleceniami ergonomicznymi oraz wyposażeniem stanowiska pracownika. 

 

 wf 06

 

Data badania są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Jesteśmy w stanie dostosować się do terminów zleceniodawcy.


Kwalifikacje


CENNIK USŁUG (ceny brutto)


Badanie sprawności fizycznej - 2450 PLN / osoba

Doradztwo ergonomiczne stanowiska pracy  (audyt ergonomiczny) - 1850 PLN

Szkolenie/warsztaty

nt "Profilaktyka schorzeń i dysfunkcji związanych ze stanowiskiem pracy" - 2500 PLN

podane ceny odnoszą sie do wykonywania usługi na terenie TRÓJMIASTA.


Dr Jaremi Sciepurko

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. 603 586 358


 
scarpe golden goose outlet scarpe golden goose outlet scarpe golden goose outlet scarpe golden goose outlet scarpe golden goose outlet scarpe golden goose outlet tods scarpe outlet tods scarpe outlet tods scarpe outlet tods scarpe outlet tods scarpe outlet tods scarpe outlet valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online valentino outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online casadei outlet online balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher chaussures balenciaga pas cher balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia balenciaga outlet saldi italia sac lancel pas cher balenciaga pas cher